Awaryjne Otwieranie Samochodu.

ŚLUSARZ-KATOWICE

CHORZÓW - MYSŁOWICE - SIEMIANOWICE SL.

Fachowiec na którego możesz liczyć

Każde zlecenie jest najważniejsze

Pracujemy: Pn-Nd 10-18 ,święta mamy wolne. 

O mnie

Od 15 lat świadczymy usługi ślusarskie tz.awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów na terenie Śląska i Zagłębia.Przez tem czs nabyliśmy doświadczenia,wiedzę i umiejętności oraz zakupiliśmy profesjonalne narzędzia.Teraz mamy 100 % pewnośc ,że żadne drzwi ani samochód nam się nie oprą.Dodatkowo uzyskalismy licencję"Pracownika Zabezpieczenia Techncznego II-go stopnia wydawą przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Otwieramy Samochody Bez Klucza.
Otwieramy Samochody z Zepsutym Zamkiem.
Otwieramy Samochody z Zepsutym Pilotem.
Otwieramy Auta z Zepsutym Akumulatorem.
Otwieramy Aut z Zepsutym Kluczykiem.
Otwieray Aut Ciężarowe.
Otwieramy Samochody Dostawcze.
Otwieramy Samochody Osobowe.
Otwieramy zamki w masce samochodów FORD.

Otwieramy wszystkie drzwi.

ŚLUSARZ:AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI

Wieloletnia praca w branży ślusarskiej pozwoliła zdobyć mi wysokie umiejętności i doświadczenie gwarantujące rzetelną realizację Państwa zleceń. Oferuję szeroki zakres prac serwisowych.  Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Wszystko jedno co się stało.Nie możesz dostać się do domu.Masz drzwi stare czy nowe,zwykłe albo antywłamaniowe,producent nieznany.My poradzimy sobie z każdym problemem.Zawsze jest sposób na otwarcie drzwi,bez zbędnych uszkodzeń.Jestem Kluczem do Twoich Drzwi. Otwieramy Wszystkie Drzwi.Zadzwoń jak potrzebny ślusarz specjalista od otwierania drzwi w awaryjnych sytuacjach. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.Dajemy sobie radę z wszystkimi drzwiami antywłamaniowymi,jednym słowem mówiąc "otwieramy wszystkie drzwi"

AWARYJNE OTWIERANIE SEJFU Z ZAMKIEM ELEKTRONICZNYM

OTWIERANIE MAŁYCH SEJFÓW

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek ,rozładowana bateria,zapomniałeś kodu !? Mały sejf duży problem kiedy nie można go otworzyć.A w środku są ważne dokumenty,walory lub rodzinne pamiątki.Otwieramy sejfy,sejfiki,kasy,kasetki umieszczone w ścianie,podłodze,przykręcone lub nie.Potrzebujesz takiej usługi zadzwoń.Dyskrecja gwarantowana. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.

Nasze Usługi
OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy wszystkie samochody osobowe i ciężarowe.

Otwieranie drzwi mieszkań.

Otwieramy wszystkie drzwi z zepsutym zamkiem.

Wymiana zamków Gerda,Delta
AWARYJNE OTWIERANIE SEJFU Z ZAMKIEM ELEKTRONICZNYM

JESTEM KLUCZEM DO WSZYSTKICH ZAMKÓW